Отборът на Етър приема Крумовград в мач от 29-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 17:00 часа на стадион „Ивайло” във Велико Търново и може да я гледате я пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим двубоя на живо минута по минута.

Двата тима се намират на два различни полюса. Тимът на „болярите” е на последна позиция във временното класиране и с илюзорни шансове за спасение, докато в същото време, гостите от Крумовград се намират във великолепна серия през пролетта. Футболистите на Станислав Генчев все още не познават вкуса на загубата през 2024 година в елита и заемат седмата позиция в таблицата.

Трябва да се отбележи обаче, че в последните си пет мача, Крумовград има само една победа, а останалите мачове завършиха при равенства.

При успех днес крумовградчани ще изпреварят Ботев Пловдив и ще заемат място в първата шестица на класирането.