Етър Велико Търново приема в петъчната вечер от 17:30 часа Ботев Враца в мач от група Б на втората осмица в efbet Лига, а кръгът е 30-ти. За тимът воден от Александър Томаш мачът е от изключително значение в битката за спасение. Само победа ще съхрани шансовете им да оцелеят три кръга преди края на първенството.

lap.bg
4 снимки

Двубоят може да бъде наблюдаван пряко в ефира на DIEMA SPORT и минута по минута на Gong.bg.

ВИЖТЕ КЛАСИРАНЕТО В ПЪРВЕНСТВОТО

В момента Етър изостава на 6 точки от врачани, които са в зоната на баража за оцеляване и на 8 от Славия, който е на спасителното 11-о място. Традиционно Етър играе силно срещу врачани на "Ивайло", където няма загуба от този съперник. Двата тима са се изправяли във Велико Търново 21 пъти, като Етър има 13 победи, а осем пъти срещите са завършвали наравно.

Вероятни състави:

Етър: Хр. Иванов, Илиев, М. Иванов, Кордоба, Хубчев, Алдаир, Кацаров, Мечев, Ивей, Боруков, Мезу.

Ботев Враца: Дамянов, Николов, Керчев, Ндиайе, Зехиров, Ивайлов, Колев, Атанасов, Златински, Ненов, Бабунски

съдия: Станислав Тодоров