Уулвърхемптън постигна много драматичен успех като гост на Уест Хем с 1:0. "Вълците" откраднаха точките в последната минута на добавеното време, когато Адама Траоре не остави шансове на Лукаш Фабиански.

Това качи новаците до 9-то място в класирането с актив от 5т. Преди това Уулвс записа равенства срещу Евертън и Манчестър Сити. Възходът на тима под ръководството на Нуно Еспириту Санто продължава.

Уест Хем остава последен в подреждането след четири поредни загуби от началото на сезона във Висшата лига.

В друга среща от кръга Евертън не успя да победи гостуващия Хъдърсийлд - 1:1. "Териерите" записаха второто поредно равенство, след като в миналия кръг завършиха при 0:0 в Кардиф. Попадението на за Хъдърсфийлд реализира Филип Билинг в 34-та минута. Евертън се върна в срещата само две минути след попадението на съперника чрез Доминик Калвърт-Люин.

Наказан за домакините бе голмайсторът Риачрлисон, което сякаш отне от агресията на тима в предни позиции.