Етър загуби с 1:2 от новака във Втора лига Черноморец (Балчик) в четвъртата си проверка от подготовката, играна на стадион "Ивайло".

Мачът започна с натиск на домакините и Иван Стоянов нацели гредата, а добри възможности се откриха още пред Тодор Колев и Мартин Станкев. В края на полувремето гостите от Балчик изпуснаха чисто положение.

Черноморец поведе в 50-ата минута, а Етър изравниха само след седем минути по-късно след удар с глава на Венцислав Василев.

В 72-ата минута обаче след късо изпълнение на корнер от гостите последва центриране и удар с глава за 1:2.

Малко след това Стефан Неделчев не успя да засече с глава топката, а до края нови голове не паднаха.

Следващата проверка на Етър е утре, когато от 19:30 ч. гостува в Стара Загора на Верея.

Етър: Акалски, Минев, Василев, Минков, Александров, Апостолов, Кямил, Колев, Стоянов, Петков, Станкев