Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 би Етър с 3:1 насред стадион "Ивайло" във Велико Търново. По този начин футболистите на Атанас Рибарски направи нова важна крачка към титлата във Втора лига.

Днешният успех изстрелва "червените" на седем точки пред болярите, които продължават да държат уверено втората позиция в класирането.

В деветата минула Реян Даскалов даде аванс на гостите от София с глава - 1:0 за дубъла на ЦСКА 1948. В началото на второто полувреме Стелиян Добрев покачи на 2:0, след като вратарят на домакините Християн Славков сгреши.

След 120 секунди централният нападател Мариян Тонев мушна трети гол във вратата на Етър. В 53-ата минута ветеранът Мартин Тошев реализира почетното попадение за шампиона на България от 1991 г.