Защитникът Георги Александров е напълно възстановен и ще бъде в групата на Етър за гостуването за Купата на България в четвъртък, съобщиха от клуба. “Виолетовите” излизат от 16:00 ч. на стадион “Раковски” срещу Севлиево.

Централният бранител на Етър получи травма на рамото още през април в мача срещу Септември. Чак в края на юни той претърпя операция и след петмесечно отсъствие вече е напълно възстановен. Александров тренира на пълни обороти и вероятно ще запише първи минути след контузията именно на мача в Севлиево.

Двубоя пропускат халфът Мартин Моран, който заминава за родината си за мача на националния отбор на Панама срещу Бахрейн на 27 септември, и защитникът Крум Стоянов, който е наказан за една среща заради натрупани картони.

Съдийската комисия на БФС обяви назначенията за мачовете за Купата на България. Двубоят Севлиево – Етър ще бъде ръководен от Станимир Тодоров от Габрово с асистенти Венцислав Банчев и Николай Михайлов, четвърти съдия Петър Иванов.