Левски ще преследва 6 поредна домакинска победа срещу Етър, който допусна 9 попадения в рамките на последните си 2 домакинства - срещу Локомотив Пловдив и ЦСКА. Това ще се случи в мач от 15-ия кръг на първенството в efbet Лига.

Росен Кирилов е изправен пред сериозна ситуация. Спечелени са само 5 точки при гостуванията от 21 възможни.

Позивното е, че още в откриващия кръг на сезона Етър се оказа непобеден в София срещу ЦСКА.

Петър Хубчев има проблеми, заради контузените Насиру, Робърта и Нашименто, които са под въпрос.

В лагера на Етър само Иван Петров е извън строя, поради травма, а Златко Илиев е наказан, след червения си картон срещу ЦСКА. Двубоят ще се изиграе от 15:30 часа, а вие ще може да го проследите пряко в ефира на DIEMA SPORT и минута по минута на GONG.BG.