Етър успя да стигне до 1:1 при домакинството си на ЦСКА 1948. Търновци имаха нужда от дузпа в последната минута, за да измъкнат точката на "Ивайло".

"Червените" са шести в класирането с 36 точки, а Етър остава последен с 10.

В началните минути на срещата головите опасности пред двете врати липсваха. В седмата минута Мартин Величков не се затрудни с изстрел на Талис, който получи топката в наказателното поле от Бирсент Карагарен. В 34-ата минута вратарят на Етър с лекота улови слаб удар на Бирсент Карагарен.

В началото на второто полувреме ЦСКА 1948 поведе в резултата. Стив Фуртадо отне и напредна по фланга подаде към Талис, който върна към Педриньо, а бразилецът с удар по земя преодоля Величков за 0:1.

В 74-ата минута Талис имаше опции да подаде в наказателното поле, но реши да играе сам и стреля неточно.

Килиан Гесум стреля над вратата на Наумов пет минути преди края на двубоя.

В последната минута на двубоя Васимир Ел-Хатиб свири дузпа за нарушение на Никола Илиев срещу Ловре Кнежевич в наказателното поле. Зад топката застана Иван Василев, който бе точен за 1:1.