Дублиращият отбор на Етър отстъпи с 0:1 на втория в класирането Вихър Славяново в мач от междинния кръг на Северозападната Трета лига. Единственото попадение падна в 36-ата минута – Константин Генков влезе отляво и опита центриране, но топката се фалцира и прехвърли излезлия напред вратар на домакините Иван Георгиев.

Етърци веднага отговориха с по-активни действия. Христо Марков бе изведен и опита удар по диагонала, но вратарят на гостите Светлин Линев извади топката под гредата. В самия край на полувремето Димитър Байдаков прати топката в мрежата на гостите след корнер, но реферът Станимир Тодоров маркира нарушение в атака и гол не бе зачетен. Нова възможност за попадение се откри отново пред Байдаков, който си спря топката и би, но пак вратарят на „Вихър“ се намеси на ниво. Да отбележи гол можеше и Димитър Динев след центриране от корнер, но се размина с топката пред самата голлиния.